КОНСТРУКТИВНА
ЖУРНАЛІСТИКА
Конференція для регіональних медіа
19-20 вересня, м. Київ
construct.uacrisis.org
Регіональні медіа себе недооцінюють. Ми віримо, що в будь-якому регіоні медіа може стати унікальним сервісом для громади, що в стані формувати власний «порядок денний» для влади, бізнесу та політиків. Висвітлювати складні реформи і при цьому забезпечити собі фінансову стабільність та лояльну аудиторію.

  • Як медіа, які висвітлюють складні реформи в сфері боротьби з корупцією та в сфері економічного розвитку, можуть збирати аудиторію та забезпечити власну фінансову стабільність?
  • Як можна трансформувати медіа з бізнесу, орієнтованого на прибутки (який не в стані конкурувати з дотаційними олігархічними ЗМІ) в унікальний сервіс для громади, що в стані формувати власний «порядок денний» для влади, бізнесу, політиків?
  • Як медіа збудувати роботу з місцевою владою, щоб забезпечити тиск з боку громад та підзвітність, і в той же час підтримати ініціативи прозорості та доброго врядування на місцях?
Друга щорічна конференція «Конструктивна журналістика» організована Українським кризовим медіа-центром та Українською асоціацією медіа-бізнесу за підтримки програми #USAID_ВзаємоДія та посольства США в Україні.
Чи можуть місцеві медіа стати впливовими і формувати інформаційний «порядок денний» у своїй громаді? Чи можливо співпрацювати з владою, не вихваляючи її? Як зацікавити аудиторію і де взяти гроші на свою роботу? У нашому матеріалі ви знайдете поради та кейси від учасників першого дня конференції «Конструктивна журналістика – 2019».
Як визначити, знайти та виміряти цільові аудиторії, готові чути складні теми? Які можливості відкриває експертне середовище для успішної роботи та творення проектів? Як шукати джерела фінансування проектів на місцевому рівні? Поради від експертів другого дня конференції для регіональних медіа «Конструктивна журналістика - 2019».
ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ
Четвер
19 вересня
Перший день

09:00 - 09:30 - Прибуття учасників, реєстрація
09:30 - Відкриття, привітальні промови
10:00 - Keynote speech: промова, що надихає
10:20 - Панельна дискусія 1 "Медіа як сервіс": Чи можуть місцеві медіа стати творцями "інформаційного порядку денного". Чи потрібно це громадам? І хто готовий за це платити?
11:20 - Панель 2 "Для єдиного результату": Проведення інформаційно-просвітницьких кампаній спільно з владою - пошук точок дотику
12:30 - ОБІД
13:30 - Панель 3 "Влада - не тільки "зрада": Чому позитивні та успішні проекти не завжди мають можливість бути почутими. Проблеми сприйняття одне одного владою, редакторами та громадськими активістами
15:00 - Виклики 2020: чого очікувати від реформ. Представники уряду розповідають про нововведення, яких можна очікувати найближчим часом
16:20 - Експертний батл: Чи може мерія виконати потреби людей і не вдаватися до корупції? Чи може редакція виконати свою місію і не вдаватися до "джинси"?
П'ятниця
20 вересня
Другий день

09:30 - Реєстрація учасників
10:00 - Де наша аудиторія? Як визначити, знайти та виміряти цільові аудиторії, готові чути складні теми?
11:00 - Дороги, школи, госпіталі: Можливості, які відкриває експертне середовище для успішної роботи та творення проектів
12:00 - ОБІД
12:45 - Панель 4 "Де гроші?": Потенційні джерела фінансування проектів на місцевому рівні. Від фінансування з боку донорів до підтримки з боку бізнесу
13:45 - Панель 5 "Від джинси до кампаній": Чи можна перебудувати кошти "на висвітлення", передбачені в кожному бюджеті, на підтримку незалежних медіа, які провадять кампанії?
14:45 - Синергія в медіа. Можливості, які відкривають соцмережі та PR техніки для розповсюдження інформації, підсилення бренду медіа
Спікери та модератори
Олексій Погорєлов
генеральний директор УАВПП
Роман Вибрановський
експерт у сфері медіа та комунікацій
Валерій Калниш
головний редактор Радіо «НВ»
Юрій Ганущак
експерт з питань децентралізації
Юрій Ісаєв
Радник з питань комунікації Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування
Леонід Марущак
керівник мистецького напрямку Українського кризового медіа-центру
Олекса Шалайський
журналіст
Валентина Кузик
експертка з гендерних програм та інклюзивності
Оксана Танащик
головна редакторка газети «Буковина», Чернівці
Юлія Гриценко
медіаекспертка
Олег Варава
технічний директор ONLINE.UA
Сергій Мамаєв
керівник інформаційної служби ТРК "Київ"
Євгенія Близнюк
керівниця аналітичної компанії "Corestone Corporation"
Віктор Мазярчук
радник голови Рахункової палати України
Лариса Гнатченко
головна редакторка газети «Слобідський край», Харків
Зоряна Якимчук
директорка та власниця рекламної агенції "Медіа Регіон"
Ірина Телька
головна редакторка газети "Миколаївські ВІСТІ"
Марина Животкова
редакторка газети «Сільські новини» та сайту Троїцьке.City
Тетяна Белименко
редакторка газети "Слово трудівника", Якимівка Запорізької області
Тетяна Коваль
головна редакторка газети "Хотинські Вісті"
Сергій Чернявський
головний редактор газети «Порадниця»
Дмитро Яблоновський
заступник директора Центру економічної стратегії
Артем Захарченко
директор з досліджень консалтингової компанії «Центр контент-аналізу»
Олександр Білінський
співзасновник Агенції розвитку локальних медіа «Або»
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
м. Київ, вул. Хрещатик, 2, "Український дім", Прес-центр Українського кризового медіа-центру
ОРГАНІЗАТОРИ
Друга щорічна конференція для регіональних медіа «Конструктивна журналістика» відбувається завдяки поєднанню зусиль Українського кризового медіа-центру, Української асоціації медіа-бізнесу за підтримки програми #USAID_ВзаємоДія та посольства США в Україні.
Made on
Tilda